Jump to content

NEW VIDEO: I Quit MMOs and THIS Happened

[PL] Jestem Niezłomny!


Recommended Posts

Cześć! Poszukałem na forum i znalazłem, że jest miejsce do pisania po polsku. Zatem zacznijmy.

Znalazłem Game Quitters przez artykuł "How to quit video games FOREVER" - wpisałem taką frazę w google parę miesięcy temu, bo już wtedy miałem problem. Gram od kilkunastu, jeżeli nie kilkudziesięciu lat - i przez większość czasu była to dla mnie nieodłączna część życia. Jednak teraz pora bym się wziął za siebie. Pisząc tutaj bałem się tego, jak bardzo anonimowe jest bycie tutaj - zależy mi na anonimowości. Nie zamierzam tutaj podawać żadnych konkretnych szczegółów o sobie, takich jak imię, wiek, czy to gdzie mieszkam. Zależy mi po prostu, aby wyjść na prostą z życiem, mieć stabilną pracę i nie siedzieć całymi dniami przy gierkach. Teraz ledwo wiążę koniec z końcem, a nie chcę tak przez całe życie.

Cholera, nawet teraz piszę po nocce spędzonej przy graniu. Wczoraj grałem ponad 10 godzin. Muszę się tego pozbyć. Tylko jak? Co mam robić zamiast grania?

Link to comment
Share on other sites

Dobra, troszkę się ogarnąłem, te dwie kawy postawiły mnie na nogi. Wydaje mi się jednak, że nie powinienem tyle ich pić.

Nie grałem nic od ostatniego wpisu. Trochę mnie zaczęło korcić po powrocie z pracy, więc postanowiłem, że tutaj napiszę. Złamię ten schemat jakim jest wieczne granie gdy nie mam co robić. Siedzę i nie wiem co innego mogę robić poza tym, że zaraz się wpiszę. Może trochę uprzątnę ten syf wokół siebie? To powinno mi zająć trochę czasu na dziś.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...