[PL] WYZWANIE 1000 DNI.

47 posts in this topic

Posted

Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego.

Dzień #1761

Dzisiaj czuję się całkiem dobrze.

Wszystko w moim życiu coraz lepiej się układa. Jestem z tego zadowolony, bo to czym się teraz zajmuję to już nie jakaś chora walka o przetrwanie, tylko poszerzanie horyzontów.

Koniec Psot

Posted

Dzień #1763

Święta spędzone z rodzinką. To jest to!

Generalnie miałem możliwość spędzenia tego czasu zarówno z bliższą jak i dalszą rodziną. To drugie jest dla mnie w szczególności istotne, bo dalszą rodzinę to ja ostatnio widziałem na poprzednie święta. Wszystko za sprawą bycia zabieganym studentem walczącym o przetrwanie.

W miedzyczasie wiele pomysłów przyszło mi do głowy. Wiesz, że jestem już 2 dni wolny w 100% od jakiegokolwiek nawet contentu powiązanego w minimalnym stopniu z grami? To dla mnie takie wow, bo wcześniej nie grałem sporo czasu, ale jak już byłem wyczerpany to po prostu bezmyślnie siadałem i oglądałem jak ktoś inny napierdala w te wszystkie karcianki, strategie i inne cuda na kiju. Bezsens i absurd!

Teraz znalazłem substytut - porywany jest swoją pasją do chemii i to ona mnie zajmuje w takich momentach.

Zacząłem używać todoista by poradzić sobie z zadaniami to-do. Rozplanowałem sobie właśnie najbliższy tydzień i wszystko wskazuje na to, że teraz biegnę by skopać dupska wszystkim wyzwaniom stojącym mi na drodze. Hell yea, nadchodzę!!!

Koniec Psot

1 person likes this

Posted

Co to jest todoista? Właśnie myślę o tym, żeby sobie zrobić coś takiego i mieć jakiś plan na najbliższy czas wprzód.

Posted

Co to jest todoista? Właśnie myślę o tym, żeby sobie zrobić coś takiego i mieć jakiś plan na najbliższy czas wprzód.

To jest to: https://todoist.com/. Polecam, mnie potrafi sporo zadań to-do uporządkować.

Posted

Dzień #1775

Wiele się u mnie teraz dzieje, aż nie ma kiedy napisać wpisu na GQ!

Cóż, opiszę co się działo dzisiaj: byłem na konferencji naukowej i widzę że warto działać w tym kierunku, bo daje mi to naprawdę dużo frajdy, ot tak, po prostu.

Przy okazji, dostałem propozycję sponsorowania GQ od Camerona. Dokładniej rzecz ujmując, 5000 dolarów na miesiąc. I to publicznie w komentarzach na YT.

Ja naprawdę już nie ogarniam jak to się wszystko dzieje. Ale niestety za propozycję muszę podziękować, bo 5000 dolarów to powinno wystarczyć mi na przeżycie jakiegoś roku z Polsce i to w sowitych warunkach.

Naprawdę, czy tylko ja na tym świecie zauważam, że takie robienie kursów motywacyjnych i tak dalej jest bez sensu i jest tylko nabijaniem kasy z ludzi? Po prostu pieprzenie o tym, że musisz działać i w sumie to tyle w temacie. I jeszcze ktoś za to płaci, wow, niesamowite, jakby Cameron był jakimś turbo guru.

Koniec Psot

Posted

Czekaj bo nie ogarniam tej części z cameronem xD
No ale dobra
Koferencje naukowe - super sprawa - pożywka dla mózgu i ogólnie jak wakacje
Wpadaj częściej nawet jak nie masz czasu, niektórzy tu siedzą xD, nie żeby wszyscy moi kumple siedzieli iu uczyli sie do maturki z bolzgiego i nie mieli czasu.
tak sobie ostatnio myslałem że trzeba ogarnąć tu prawko bo się zanudze, no ale to po moich egazminach :D

Do usłyszenia :)

Posted

Czekaj bo nie ogarniam tej części z cameronem xD
No ale dobra
Koferencje naukowe - super sprawa - pożywka dla mózgu i ogólnie jak wakacje
Wpadaj częściej nawet jak nie masz czasu, niektórzy tu siedzą xD, nie żeby wszyscy moi kumple siedzieli iu uczyli sie do maturki z bolzgiego i nie mieli czasu.
tak sobie ostatnio myslałem że trzeba ogarnąć tu prawko bo się zanudze, no ale to po moich egazminach :D

Do usłyszenia :)

Zobacz sobie jego ostatni film i sekcję z komentarzami, to ogarniesz, totalny shitstorm jaki powstał z mojej dezaprobaty na kolejny jego kurs.

1 person likes this

Posted

Dzień #1776

To dzisiaj mam dzień 100% pracy i muszę przyznać, że nieźle mi idzie!

Swoją drogą, jak będę miał możliwość to spróbuję zrobić tak, żeby po prostu pisać tutaj trochę więcej. Nie wiem kiedy to nastąpi, ale może jak pozdaję trochę rzeczy na studiach.

Koniec Psot

1 person likes this

Posted

No powiedzmy sobie szczerze, chłopaki wpadli na pomysł na biznes. Niby to ok, ale mam wrażenie że za chwile ta spoleczność będzie pay to win xD, no chyba że ktoś na prawdę zainwestuje czas i poszuka źródeł bezpłatnej informacji. Co by podchodziło pod commitment chyba :D. Z drugiej strony powoli wchodzimy w strefe gdzie nowoprzybyli czy zdesperowanie będą zalani płatnymi ofertami i uwierzą że jest to jedyna, efektywne wyjście. 

Moim zdaniem, nasz założyciel powinien oddzielić swój biznes od gamequitters, a nie używać tej społeczności do zbudowania go od podstaw. Jednakże jak sam widzisz ludzie sa chętni kupić taki program, albo raczej nie widzą z tym problemu. Tylko że to prawdopodobnie pierwszy świat gdzie i zarobki inne.

Jeszcze sobie tak myślę że jakby to wszystko było częścią organizcji charytatywnej to byłlaby też przejżystość /tego nie jestem pewien/ każdy taki kurs szedłby na wydatki organizacji a ta muszą być upublicznione.

Owocnej pracy :)

Posted (edited)

Dzień #1790

Dzisiaj odczuwam silną zachciankę powrotu do grania. Wiem czym jest to spowodowane - ze swojej własnej głupoty włączyłem wczoraj let's play gierki, w której spędziłem sporo czasu grindując kolejne i kolejne kliknięcia.

Teraz myślę jednak, że to byłoby głupotą wracać tam. I nie ma takiej opcji. Za daleko zabrnąłem, żeby iść z powr

Koniec Psot

Edited by hycniejsy
wrong day

Posted

Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego

Dzień #1796

Dzisiaj jestem bardzo produktywny. Wczoraj postanowiłem zablokować każdą pojedynczą możliwość oglądania streamów i let's playów. There czuje się jakbym został uwolniony.

Więc, to czas by wesprzeć innych! Zrobiłem 2 tłumaczenia filmików. A teraz idę napisać parę postów na forum.

Także dzisiaj zamierzam zaplanować całą naukę na egzaminy i na sesję!

6 tygodni do wakacji tylko, co jest dla mnie ogromnym motywatorem!

Koniec psot.

Posted

Dzień #1798

Obudziłem się dopiero o 8 rano. Potrzebowałem trochę czasu na sen by wypocząć.

Natomiast dzisiaj będe niestrudzenie pracował! Mam na myśli, że zabieram się za naukę do egzaminów w najlepszym czasie! :) 39 dni do napisania ostatniego egzaminu w sesji, Więc każdego dnia zamierzam odwiedzić inną kawiarnię czy miejsce do nauki.

Zobaczymy jak wiele z nich odwiedzę!

Koniec psot.

Posted

Day #1799

Obudziłem się o ósmej rano, zupełnie tak jak wczoraj. Wygląda na to, że potrzeba mi więcej odpoczynku niż mi się wydawało.

Wczoraj spędzałem czas marnując go na YT. Spowodowane to zostało zbyt dużą ilością wolnego czasu.

Jednak większośc tego czasu nie była spędzona na oglądaniu, jak ktoś inny gra. Zablokowałem tego typu strony! Mimo wszystko nadal muszę nad tym popracować.

Koniec psot.

Posted

Dzień #1800

Obudziłem się o szóstej rano. Dwie godziny wcześniej niż wczoraj!

Dzisiaj przygowałem plan nauki na cały czas sesji. 288 godzin na nauczenie się, pozostało 37 dni!

Koniec psot.

Posted

owocnej nauki!! Dobry sen to podstawa!!

1 person likes this