MANCAVE: A conscious brotherhood where you will explore, expand, and elevate. Learn More

[PL] WYZWANIE 1000 DNI.

47 posts in this topic

Posted

Jak już mamy sekcję to założę sobie journala. Zawsze lepiej pisać w swoim ojczystym języku.

A co na to reszta ludzi z Polski?

@Piotr

@Wildee

@Primmulla

@fil już ma swojego journala po Polsku to i my możemy mieć. Kto wie, może w ten sposób zwiększy się liczba Polaków na forum? :)

Pozdrawiam, Mad Pharmacist

Posted

Viva la polonia!

1 person likes this

Posted

Viva la polonia!

Dokładnie tak, nie mogę się doczekać większej ilości polskich journali! :)

Posted

Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego.

Dzień #43

Dzisiaj sporo się wydarzyło. W sumie jestem świeżo po egzaminie i wierzę, że uda mi się to zdać. Byłem obkuty jak się tylko dało i napisałem tyle ile tylko potrafiłem. Może nie perfekcyjnie ale do zdania powinno starczyć.

Widzę teraz, że praca popłaca i że konsekwencja również, a przy okazji wiem, że zostało mi już tylko kilka dni sesji i jestem wolny na około 3 tygodnie od zaliczeń, kół i egzaminów.

Czy to po prostu nie brzmi pięknie? :)

Koniec psot.

1 person likes this

Posted

Widzę teraz, że praca popłaca i że konsekwencja również, a przy okazji wiem, że zostało mi już tylko kilka dni sesji i jestem wolny na około 3 tygodnie od zaliczeń, kół i egzaminów.

Jak zamierzasz świętować? Co będziesz robił z całym wolnym czasem :) ?

1 person likes this

Posted

Jak zamierzasz świętować? Co będziesz robił z całym wolnym czasem :) ?

1. Mam 6 dni stażu w laboratorium oraz 3 dni pracy jako korepetytor
  2. Do obydwu powyższych muszę jeszcze się wcześniej przygotować, a to zje trochę czasu
  3. Co tydzień chodzić na Toastmasters i obejmować funkcje, co też wymaga przygotowania poza pójściem na spotkanie
  4. Zrobić gruntowny porządek mieszkania
  5. Odwiedzić znajomych z przynajmniej trzech różnych miast (mam nadzieje, że uda mi się wpaść na herbatkę do @Piotr
  6. Chodzić regularnie (2x/tydzień) na basen
  7. Spędzić więcej czasu z rodziną
  8. Zdobyć kilka szczytów i szlaków ze znajomymi
  9. Nauczyć się paru piosenek na gitarze
  10. Przeczytać ze dwie książki fabularne

Dzięki za pytanie! Od razu sobie podsumowałem plany! :) w końcu jak uda mi się wszystko dobre zdać, to będę miał 3 tygodnie, a to jest aż 21 dni! Warto mieć wcześniej plan na wypoczynek w tym czasie! :)

Posted

Dzień #44

Czeka mnie nauka na egzamin, a przy okazji idę na Toastmasters. Mam mowę, do której się szykuję i mam nadzieję, że wszystko się powiedzie i wyjdzie naprawdę spoko.

Dzisiaj mam też wyzwanie, żeby omijać z daleka YouTube. Po prostu, wczoraj znów pożarł mi sporo czasu, tak ze 2-3 godziny, a szkoda w kółko powtarzać ten sam błąd.

Koniec psot.

2 people like this

Posted

Widzę, że ten youtube dosyć często się u Ciebie przewija. Może jednak rozważ powrót do używania wtyczek limitujących użycie www. Nawet jeśli wejdziesz na youtube na telefonie zamiast na komputerze to i tak zmniejszasz ryzyko nadużycia.

Powodzenia na egzaminie. :)

1 person likes this

Posted

Widzę, że ten youtube dosyć często się u Ciebie przewija. Może jednak rozważ powrót do używania wtyczek limitujących użycie www. Nawet jeśli wejdziesz na youtube na telefonie zamiast na komputerze to i tak zmniejszasz ryzyko nadużycia.

Powodzenia na egzaminie. :)

Zlimitowane :)

A co Internet Explorera - wywaliłem go z paska zadań i teraz muszę się go chwilę naszukać, aby włączyć.

Muszę mieć jakiś dostęp do YT, bo czasem oglądam na nim też wartościowe materiały np. filmiki Camerona o Ultra Ziomeczkach :D

Dziękuję, na pewno się przyda :)

Posted

Dzień #45

Byłem na Toastmasterze, zrobiłem mowę. Spodobała się ludziom, aczkolwiek wiem nad czym jeszcze mogę popracować. Następną sobie wziąłem już za 2 tygodnie.

Co do przygotowań do egzaminu - zrobiłem dzisiaj 6 złotych godzin nauki. I jestem dopiero w połowie materiału. Na szczęście egzamin jest po południu, więc zamierzam wstać jutro rano i zrobić dodatkowe 6 złotych godzin. Dam z siebie wszystko, aby później nie żałować, że mogłem to zrobić lepiej.

Koniec psot.

1 person likes this

Posted

Dzień #45

Byłem na Toastmasterze, zrobiłem mowę. Spodobała się ludziom, aczkolwiek wiem nad czym jeszcze mogę popracować. Następną sobie wziąłem już za 2 tygodnie.

Co do przygotowań do egzaminu - zrobiłem dzisiaj 6 złotych godzin nauki. I jestem dopiero w połowie materiału. Na szczęście egzamin jest po południu, więc zamierzam wstać jutro rano i zrobić dodatkowe 6 złotych godzin. Dam z siebie wszystko, aby później nie żałować, że mogłem to zrobić lepiej.

Koniec psot.

Jesteś jakimś mutantem! Jak Ci się udało w okresie sesji przygotować i wygłosić mowę na toastmasters... mam podejrzenia , że wykorzystałeś do tego swoje zdolności alchemiczne ;) Jesteś wiedźminem XXI wieku :D

Bardzo się cieszę, że udało Ci się zrobić to co sobie założyłeś. Trzymaj tak dalej

1 person likes this

Posted

Dzień #45

Koniec psot.

Jesteś jakimś mutantem! Jak Ci się udało w okresie sesji przygotować i wygłosić mowę na toastmasters... mam podejrzenia , że wykorzystałeś do tego swoje zdolności alchemiczne ;) Jesteś wiedźminem XXI wieku :D

Bardzo się cieszę, że udało Ci się zrobić to co sobie założyłeś. Trzymaj tak dalej

Oj stary, nie było Ciebie jak przeżywałem tutaj pracoholizm - studia, praca na 1/3 etatu, Toastmasters, aktywna działalność w organizacji studenckiej, koło naukowe, ważne funkcje w harcerstwie, projektowanie gry planszowej, systemu grywalizacyjno-motywacyjnego, bycie liderem i inicjatorem wyjść ze znajomymi... Wszystko naraz, ale przyszło zapłacić za to swoją cenę. Siedziałem po 16 godzin dziennie nad tym wszystkim i w końcu dopadła mnie nerwica. Nie polecam, więc teraz szczerze mówiąc ja sam czuję jakbym miał wolne tempo, ty jednak twierdzisz że jest zmutowane, więc w sumie wygląda na to, że możesz mi pomóc z tym, abym nie czuł, że robię za mało.

Dzięki wielkie za to!

Posted

Dzień #46

9 godzin nauki na egzamin. Opłacało się, myślę, że semestr można uznać za zaliczony! Czekam tylko na wyniki, ale wreszcie odpocznę od tych wszystkich zaliczeń na każdym kroku.

Czuję się zmotywowany, aczkolwiek za chwilę idę spać, więc już niedługo tutaj posiedzę.

Koniec psot.

Posted

Dzień #50

Dobra, jest mi teraz ciężko. Najchętniej poszedłbym sobie pograć, ale nie mogę tego zrobić.

Ruszam do walki dalej.

Koniec psot.

Posted

Co się dzieje @ hycniejsy ?

1 person likes this