Will you join me in building a well in Tanzania? Learn More

Piotr

Members
 • Content count

  548
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

610 Excellent

6 FollowersAbout Piotr

 • Rank
  Old Timer
 • Birthday May 19

Recent Profile Visitors


571 profile views

Piotr's Activity

 1. Piotr added a post in a topic Happy Birthday!   

  Best wishes! 
  • 1
 2. Piotr added a post in a topic Schwing's Return to Gaming   

  Half of me feels sad that you're leaving us. But the other half sees your strength. Just remember to not let gaming be compulsive. 
  Hope you will find yourself completely one day. Hugs bro.
  • 2
 3. Piotr added a post in a topic [PL] Dziennik Piotra   

  Brak jakiś szczególnych wydarzeń o których warto by napisać. Bardziej natłok obowiązków, którego apogeum właśnie nadchodzi wraz z końcem semestru, zaliczeniami i nieuchronnie nadchodzącą sesją. A w między czasie chciałbym się zająć czynnościami które prowadzą do rozwoju. Przez to brak trochę czasu na wpisy do dziennika. W pracy też nie ułatwiają.
  • 1
 4. Piotr added a post in a topic [PL] Dziennik Piotra   

  Codzienne programowanie. Pomimo, iż jestem bardzo zmęczony, przysiąde by jeszcze chwile pokodować.
  Ten cytat uświadomił mi, że muszę walczyć z wymówkami. Życie obdarowało mnie tyloma możliwościami a mimo to, dziś cztery godziny spędziłem bezproduktywnie. Nie mogę sobie na to pozwolić jeśli chce by moje życie było możliwie najlepsze. Muszę z tym walczyć, bo zamiana jednego uzależnienia na drugie, to skrajna głupota, a ja nie po to tu jestem.
  • 2
 5. Piotr added a post in a topic [PL] Dziennik Piotra   

  Bardzo mi się spodobały słowa Tuckera Hughesa, człowieka który w wieku 22 lat w ciągu roku został milionerem: "wszyscy ludzie którzy odnieśli porażkę mieli wymówki, z drugiej strony ludzie którzy odnieśli sukces mają historie o trudnościach które kreatywnie pokonali"
  • 1
 6. Piotr added a post in a topic I feel nothing is real anymore   

  The thing you're going through WILL pass, but unfortunately you have to go through it. If I had the knowledge I have now, when I was at your age I would say that you can easily mitigate this feeling, by being more outgoing and social.
  And the most important thing, DON'T give up. Be strong!
  • 1
 7. Piotr added a topic in Everything Else   

  Easter event
  Happy easter game quitters!
  I hope that our life will be dominated by success and filled with passion, surrounded by people we wish to be with. Let's rock on this thousand day journey without gaming, doing what is right instead of wasting our precious time - life.
  It's my second easter since around ten years where I'm not participating in any game event. Felt kinda nostalgic on this, but hell, this is real life at least. #NoGame
  • 2 replies
  • 18 views
 8. Piotr added a post in a topic Dreams   

  I'm more realistic type of person right now, completely opposite to dreamer I was in high school. That dreaming gave me nothing except disappointment - let's be honest, dreams doesn't come true. That's why I don't dream anymore. I just have desire to get my own flat, live with my girlfriend, I don't want to money limit me. 
  That's the things that came into my mind. Peace.
  • 0
 9. Piotr added a post in a topic [PL] Dziennik Piotra   

  Dzięki za liste!
  Biblię i Suna Tzu mam już za sobą, natomiast paragraf 22 brzmi ciekawie.
  • 1
 10. Piotr added a post in a topic [PL] Dziennik Piotra   

  Dzięki za wpis @Stercus accidit podaj od razu tytuły a nie robisz "cliffhanger"
  Wpadła mi teraz taka myśl do głowy, podczas wieczornego podsumowania dnia, że najważniejsze to mieć te uczucie, że chce się od życia czegoś więcej. Ja ciągle chce więcej i to chce pielęgnować: apetyt na życie. By osiągnąć coś więcej, by stać się kimś lepszym, by pozytywnie wpływać na otoczenie.
  Nie pozostaje nic innego, jak tylko sprecyzować te ogólniki,
  • 1
 11. Piotr added a post in a topic [PL] Dziennik Piotra   

  Ciężko mi się dziś skupić(zapewne wina zmiennej pogody i temperatury). Mimo to staram się powoli wykonywać tygodniowy plan i zyskać motywacje przez działanie. Potrzebuje trochę wyciszenia; może czas na jakąś książkę?
  • 0
 12. Piotr added a post in a topic [PL] WYZWANIE 1000 DNI.   

  Stare dobre przysłowie! Aczkolwiek uzupełnił bym je o odpoczynek - bardzo ważny przy ciężkiej pracy, a odpowiednio dozowany, zwiększający produktywność.
  • 1
 13. Piotr added a post in a topic [PL] Nie wiem... 18 latek z niską samooceną xD kurwa raczej kolejne wcielenie leniwca z wyrzutami sumienia   

  Odpocznij, pozwoli Ci to oczyścić umysł
  Wyciągaj wnioski, ucz się na własnych błędach - nie załamuj się, lecz usiądź i pomyśl co spowodowało, że to wszystko poszło nie tak? Wydaję mi się, że może Ci pomóc planowanie dnia i znajdywanie nowych czynności które mógłbyś wykonać zamiast grania. Proponuje byś nie tylko planował sobie każdy następny dzień, lecz także miał pod ręką liste czynności, które mógłbyś wykonać zamiast grania. Na początku mojego detoksu, bardzo pomocne były właśnie takie krótkie, lecz angażujące czynności, które odrywały me myśli od gier. Np. czytanie książek, porządki, wyjście z domu po cokolwiek, trening itp.
  Trzymaj się! Piotr.
  • 1
 14. Piotr added a post in a topic [PL] Dziennik Piotra   

  W końcu miałem wolny weekend od bodajże półtora miesiąca. Pogoda sprzyjała więc za dużo w domu nie usiedziałem W piątek miałem trochę pracy na świeżym powietrzu - mimo, iż bardzo męczące, efekty pracy było bardzo satysfakcjonujące. Natomiast sobotę i niedzielę spędziłem na spotkaniu z rodziną, znajomymi no i oczywiście z moją ukochaną. Niby nic nadzwyczajnego, aczkolwiek tego mi było brak, tak to jest jak się studiuje zaocznie i pracuje
  • 1
 15. Piotr added a post in a topic [PL] Dziennik Piotra   

  Miałem dziś nawrót. Nie odbił się on jakoś znacznie na mym dniu, lecz zastanawia mnie inna kwestia. Mianowicie brak jakichkolwiek uczuć z tym związanych. Zarówno tych negatywnych(nie czuje wyrzutów sumienia z tego powodu) jak i "pozytywnych"(granie już nie sprawiało mi takiej radości i nie powodowało takiego wciągającego uczucia).
  Sam nie wiem co o tym myśleć. Chyba muszę się z tym po prostu przespać.
  Wiem jedno - zawsze można robić o wiele ciekawsze rzeczy niż granie.
  • 1